Telefon: +48 76 86 26 804
Adres: ul. Bydgoska 18 59-220 Legnica
Serwis instalacji przeciwpożarowych i gaśniczych

Mając na uwadze sukcesywny wzrost udziału naszej firmy na rynku instalacji przeciwpożarowych zarówno wśród nowych inwestycji jak i modernizacji istniejących już instalacji, podążając za potrzebami klientów rozszerzamy nasz dział serwisowy.

Na dzień dzisiejszy posiadamy 10 mobilnych niezależnych brygad serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, które błyskawicznie reagują w przypadku jakichkolwiek awarii instalacji ppoż. w  zakładach, i innych obiektach, które objęte opieką naszych specjalistów.

Wybierając firmę GK Sprinkler masz pewność że w razie potrzeby nasza interwencja odbędzie się fachowo i bez zbędnej zwłoki, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednie doradztwo techniczne a także pomoc w modernizacji istniejących instalacji tak aby były one bardziej skuteczne i niezawodne.

Szybka, bezproblemowa obsługa naszych klientów to atut którego inne firmy na rynku nie są w stanie osiągnąć.


Poza certyfikatami VdS oraz ISO dla montażu i serwisów instalacji posiadamy także:

– Certyfikaty autoryzacji Esser,

– Certyfikaty autoryzacji LST,

– Uprawnienia elektryczne SEP,

– Certyfikaty UDT dla Personelu do obsługi gazów fluorowanych ( FGAZ ).

Zachęcamy nowych inwestorów, użytkowników istniejących instalacji ppoż., działów utrzymania ruchu istniejących zakładów do kontaktu z nami w celu przetestowania nas – na pewno będą Państwo zadowoleni z naszej profesjonalnej Obsługi.


Z firmą GK Sprinkler Polska Sp. z o.o zapewnisz Swojej instalacji przeciwpożarowej 100% niezawodności. Pozwól zapewnić sobie komfort  i wybierz najlepszy serwis dla Twojej instalacji.